گزارش رویداد دویدن تا کافه ناتور

IMG_0846
گزارش رویداد

گزارش رویداد دویدن تا کافه ناتور


خیلی از ما برای داشتن سبک زندگی سالم، ورزش دویدن را شروع کردیم تا از سلامت جسمی و ذهنی بهتری برخوردار شویم. با اینکه دویدن به امکانات و تجهیزات خاصی نیاز ندارد، اما می‌تواند قدم بزرگی برای شروع سبک جدیدی از زندگی باشد.

زیپ‌ کیپ به منظور ترویج سبک زندگی سالم، رویدادهای دویدن را هر جمعه تحت عنوان زیپ‌ران برگزار می‌کند تا در راه رسیدن به سبکزندگی سالم، قدمی برداشته باشد.

جمعه ۲۸ مهر ۱۴۰۲، رویداد دویدن را در کنار شرکت‌ کنندگان زیپ‌ کیپ برگزار کردیم. این رویداد طوری طراحی شده بود که شرکت کنندگان، مسیری ۵ کیلومتری را در مرکز شهر بدوند و در آخر هم با صبحانه‌ای که کافه ناتور تدارک دیده بود پذیرایی بشوند. در ادامه‌ی این گزارش به نحوه‌ی اجرای این رویداد و چگونه برگزاری آن می‌پردازیم.

برنامه‌ی دویدن

این رویداد که ۴۰ نفر ظرفیت داشت ساعت ۷:۳۰ صبح در پارک ورشو در محدوده کریمخان، برگزار شد. قبل از شروع، شوز بگ‌هایی(shoes bag) که توسط اسپانسر رویداد (کافه ناتور) تهیه شده بود بین شرکت کنندگان پخش شد. و بعد با حرکات کششی که توسط لیدرها آموزش داده می‌شد، گرم کردیم و آماده‌ی حرکت شدیم.

رویداد دویدنرویداد دویدن

مسیر ۵ کیلومتری در محدوده کریمخان توسط شرکت کنندگان، در حدود ۳۰ دقیقه طی شد. شرکت کنندگان با استفاده از اپلیکیشناستراوا، مسیر دویدن را در اختیار داشتند تا در صورت عقب افتادن از جمعیت، مسیر را پیدا کنند. بعد از اتمام دویدن دوباره به پارک برگشتیم و با نرمش‌های لیدرها، بدن را سرد کردیم که از گرفتگی عضلات پیشگیری کنیم.

با تمام شدن نرمش، به سمت کافه ناتور حرکت کردیم و در فضای بیرونی کافه، توسط صبحانه و نوشیدنی دلپذیر و گیاهی کافه ناتور پذیرایی شدیم.

صبحانه کافه ناتور
صبحانه کافه ناتور

همچنین، قرعه کشی بین شرکت‌ کنندگانی که از کافه ناتور استوری گذاشته بودند، برگزار شد. و ۳ نفر برنده‌ی جوایزی شدند که کافه تدارک دیده بود. این قرعه‌کشی از بین کسانی بود که در کافه استوری گذاشتند و با این کار از کافه حمایت کردند.

۳ نفر برنده‌ علاوه بر جایزه‌ها، از تخفیف برای خرید از کافه هم برخوردار شدند.

کافه ناتور

اسپانسر این رویداد دویدن، کافه گیاهی ناتور بود. این کافه با الهام گرقتن از طبیعت، محیطی را بوجود آورده است که کمترین آسیب رابه طبیعت وارد کند.

امروزه با گسترش گیاهخواری و تغذیه سالم، داشتن منوی گیاهی برای جذب این دسته از افراد، روشی مناسب است. منوی گیاهی کافهناتور، یکی دیگر از ویژگی‌های این کافه است که محیط مناسبی را برای گیاهخواران فراهم می‌کند.

پذیرایی کافه ناتور
پذیرایی کافه ناتور

شرکت کنندگان بعد از دویدن در این کافه جمع شدند و از صبحانه، نوشیدنی و فضای بیرونی کافه لذت برند. کافه ناتور، با توجه بهحامی طبیعت بودن، گلدان‌هایی را به عنوان جایزه به شرکت‌کنندگانی که در قرعه‌کشی برنده شده بودند اهدا کرد.

مطلب مرتبط: کافه‌‌های گیاهی

یکی از اهداف زیپ‌ کیپ برای برگزاری این رویداد ترویج سبک زندگی سالم بود که کافه ناتور، برای رسیدن به این هدف ما را همراهی کرد. در این رویداد مسافت ۵ کیلومتر را در کنار یکدیگر دویدیم، با منوی گیاهی و گیاهخواری آشنا شدیم و نمونه‌ای از این غذاها را میل کردیم.

در این مقاله، به گزارشی از نحوه‌ی برگزاری رویداد دویدن پرداختیم. رویداد دویدن با ظرفیت ۴۰ نفر و در مرکز شهر برگزار شد. اینبرنامه شامل ۵ کیلومتر دویدن، صرف صبحانه، قرعه‌کشی و اهدای جوایز بود.

با شرکت در این رویدادها می‌توانید در هر زمینه‌ای دوستان هم هدف پیدا کنید و برای داشتن سبک جدیدی از زندگی، یک قدم نزدیکتر شوید. اگر مایل به شرکت در رویدادهای زیپ‌کیپ هستید، می‌توانید از طریق این لینک از رویدادهای ما با خبر شوید.

با تشکر از حامی این رویداد، کافه ناتور که ما را در برگزاری این رویداد همراهی کرد.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • زمینه های دلخواه
برای پنهان کردن نوار مقایسه ، بیرون را کلیک کنید
مقایسه
مقایسه ×
Let's Compare! Continue shopping