تاریخ شروع

06:00

جمعه - 1402/04/16

تاریخ پایان

07:30

جمعه - 1402/04/16

آدرس

Birmingham, UK

درباره رویداد

چهارمین رویداد یوگا توسط تیم زیپ‌کیپ و با منتورینگ مربی‌های حرفه‌ای و با تجربه، خانم‌ها آتوسا ژیلا و شیما هاشمی در سبک هاتا یوگا برگزار می‌شود.

سبک هاتا یوگا چیست؟

سبک هاتا یوگا، یکی از رایج‌ترین و محبوب‌ترین سبک‌های یوگا در سراسر جهان است. این سبک یوگا که در هند ریشه دارد، تمرکز بر تعادل بین بدن و ذهن دارد و به منظور بهبود عملکرد فیزیکی و روحی افراد استفاده می‌شود.

سبک هاتا یوگا شامل تمرینات فیزیکی، نفس‌گیری، تمرینات معنوی و مدیریت استرس است. با تمرین‌های فیزیکی در این سبک، عضلات قوی و بدن انعطاف‌پذیر شده، و تعادل آن بهبود پیدا می‌کند. نفس‌گیری در هاتا چشم‌انداز آگاهانه را القا می‌کند.

تمرینات معنوی هاتا یوگا به کاربران کمک می‌کنند تا با خود و دیگران ارتباط برقرار کنند و درونیت خود را کشف کنند. همچنین، مدیریت استرس نیز یک جزء مهم از سبک هاتا یوگا است. با تمرین‌های استرس، کاربران قادر خواهند بود به طور بهتری با فشارهای روزمره خود مقابله کنند و زندگی را با آرامش و سلامتی تجربه کنند.

به طور خلاصه، سبک هاتا یوگا یک روش جامع برای بهبود عملکرد فیزیکی و روحی است. با تمرینات فعال، نفس‌گیری، تمرینات معنوی و مدیريت استرس، قادر خواهید بود به صورت همه جانبه در زندگی خود پیشرفت کرده و به یک حالت ایده‌آل از سلامت و آگاهی دست پیدا كنید.

اسپانسرهای رویداد :

  • اچ بی سوییت