داستان زیپ‌کیپ

همه موفقیت را در دستاورد‌های شخصی خود می‌دانند، اما مجموعه زیپ‌کیپ موفقیت خود را حاصل خوشحال کردن و ایجاد یه حال خوب برای مردم می‌داند. پس شروع به نوشتن داستان موفقیت خود در یک روز آفتابی و آسمان آبی کردیم تا رنگ‌‌های زیپ‌کیپ را شکل بدیم. این داستان موفقیت حاصل تلاش‌های مستمر تیم ما با ایجاد یک حال خوب و سبک زندگی بهتر برای مردم با استفاده از ماموریت ما یعنی تبدیل ورزش به خدمت است. ما با  تشویق افراد به ورزش جسم و ذهن  از طریق کمپین‌های مختلف و برگزاری رویداد‌های ورزشی و توسعه فردی با استفاده از گیمیفیکیشن و پلتفرم جایزه محور زیپ‌کیپ که بر پایه اکتیوتی طراحی شده است، توانستیم هزاران نفر را را به ورزش و سلامتی دعوت کنیم. از شما هم دعوت می‌کنیم در این مسولیت اجتماعی همراه ما باشید.

فعالیت‌های زیپ‌کیپ

زیپ‌هوم

زیپ‌کلاب

زیپ لایف

زیپ‌اسپرت

با ما در ارتباط باشید
همکاران ما در زیپ‌کیپ در اسرع وقت پاسخگوی شما هستند.
سوالات متداول

جهت همکاری با زیپ‌کیپ لطفا از طریق بخش تیکت همکاری را انتخاب کنید و درباره آن توضیح دهید. همکاران ما با شما در ارتباط خواهند بود.

اگر مدرک مربی‌گری دارین به راحتی می‌توانید در زیپ‌کیپ پروفایل داشته باشین. لطفا در بخش تیکت قسمت همکاری را انتخاب کنید و در آن حتما ذکر کنید که مربی هستید. شرایط و قوانین برای شما ارسال خواهد شد.

برای اسپانسری و تبلیغات کافیه از قسمت تیکت گزینه تبلیغات را انتخاب و اطلاعاتتون را وارد کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.