تاریخ شروع

19:00

یکشنبه - 1402/10/03

تاریخ پایان

21:00

یکشنبه - 1402/10/03

آدرس

شهرک غرب،هرمزان، پیروزان جنوبی, مرکز خرید باریس،طبقه اول،امضا کافه

رویداد کتابخوانی
5/5

شانزدهمین رویداد کتابخوانی

تا به حال با خودتون فکر کردید چقدر کتاب های موفقیت همه افراد رو مثل هم می بینند؟ برای همه یک نسخه یکسان تجویز میکنن؟ فارغ از این که افراد توی خیلی از زمینه ها خصوصیات متفاوتی از هم دارند. چقدر تا به حال در مورد نقش موفقیت (success) زیاد صحبت شده ولی در کنارش به کامیابی (prosperity) پرداخته نشده؟

کتاب “اسب سیاه” اثر تاد رز و اوگی اگاس کتابی غیر داستانی است که فرمول سنتی و کلیشه ای موفقیت و شادی را به چالش می کشد.

کتاب ادعا می کند که به جای پیروی از مسیر استاندارد همیشگی که از ما می خواهد همانند دیگران باشیم ، فقط باید هویت و فردیت خود را پذیرفته و به دنبال تکمیل خود یکتایمان باشیم.

بر اساس یافته های پروژه اسب سیاه، طی تحقیقاتی در دانشکده تحصیلات تکمیلی هاروارد افرادی مورد مطالعه قرار گرفتند که در زمینه های مختلف موفقیت شگفت انگیزی را کسب کردند، حتی اگر کسی آنها را ندیده باشد.

این افراد ، که اسب سیاه نامیده می شوند ، از علایق و توانایی های خود پیروی کرده و انتخاب هایی با توجه به شرایط و اهداف منحصر به فرد خود انجام دادند که با چهارچوب های استاندارد عوام از موفقیت همخوانی نداشته اند.

نویسندگان چهار عنصر اصلی ذهنیت اسب های سیاه را شناسایی می کنند که می تواند به هر کسی کمک کند تا برتری و توفیق را به دست آورد: فردیت ، انگیزه ، استراتژی و انتخاب.

شرایط شرکت در این رویداد

منتور این رویداد: حامد داور

درباره حامد

......................................

برترین کاربران براساس کیلومتر دریافتی

رتبه
کاربر
کیلومتر
1
Donya
1233
2
MAHSA
1213
3
نغمه
446
4
حبیب
421
5
ستاره شاهین
343