درباره زیپ‌هوم

زیپ‌هوم خانه توسعه و خلاقیت مجموعه زیپ‌کیپ است، که در راستای اهداف بلند مدت و چشم انداز مجموعه زیپ‌کیپ  فعالیت خود را از سال ۱۴۰۱ آغاز کرده است. در زیپ‌هوم که یک بستر کارآفرینی و خلاقیت اجتماعی محسوب می‌شود و از خود اعضای علاقه‌مند زیپ‌کیپ ایجاد شده است، می‌کوشیم تا بتوانیم روز به روز در راستای سبک زندگی بهتر با کمک جوانان خلاق خدمات و نوآوری‌هایی را برای تشویق هر چه بیشتر افراد به سبک زندگی سالم و بهتر ایجاد کنیم. ما در زیپ‌هوم هر سال در آذرماه یک همایش برگزار می‌کنیم تا آخرین دستاورد‌ها، خدمات و فعالیت‌های مجموعه زیپ‌کیپ رو به نمایش بگذاریم.

زمان باقیمانده تا همایش بعدی

روز
ساعت
دقیقه
جشنواره به پایان رسید

آخرین نوآوری‌ها (پلتفرم زیپ‌کلاب)

1402

زیپ‌کلاب یک پلتفرم تخفیفی بر پایه فعالیت کاربران است که در ادامه مسیر کارت‌های زیپ‌کلاب و به هدف حمایت از ورزشکاران و کسب و کار‌ها طراحی شده است. درواقع زیپ‌کلاب توانسته ارتباط قوی بین ورزشکاران و کسب و کار‌ها برقرار کند. در زیپ‌کلاب ورزشکاران با انجام فعالیت‌هایی ورزشی و غیر ورزشی می‌توانند امتیازی به نام کیلومتر کسب کنند و آن را برای دریافت رایگان انواع جوایز تعیین شده مثل سفر خرج کنند. از سوی دیگر کسب و کارها با ارائه خدمات تخفیفی و تامین جوایز زیپ‌کلاب به بیشتر دیده شدن خودشان و حمایت از ورزشکاران کمک می کنند. زیپ‌کلاب با “شعار عضوشو، فعال باش، جایزه بگیر، لذت ببر” تجربه یک سبک زندگی سالم همراه با حال خوب رو از طریق رویداد‌های ورزشی، توسعه فردی و حمایت کسب و کارها در راستای ایجاد یک جامعه سالم به مخاطبان ارائه می کند.

نوآوری‌ها (کارت‌های زیپ‌کلاب)

1401

ایده کارت‌های زیپ‌کلاب یا همان کارت ویژه اعضا زمانی به وجود آمد که ورزشکاران بعد از اتمام ورزش خود برای تامین  تغذیه به نزدیک‌ترین کافه یا رستوران محل ورزش خود می رفتند. از این رو در زیپ‌هوم تصمیم گرفتیم تا راه ارتباطی را بین ورزشکاران و کسب و کارها ایجاد کنیم با این تفاوت که برای هر دو طرف برد برد باشد. کارت‌هایی رو برای مخاطبان ورزشکار فراهم کردیم تا با تهیه کردن آن و نشان دادن به طرف قرارداد‌های مجموعه بتوانند در مرحله اول تغدیه سالم تری استفاده کنند و در مرحله بعدی شامل تخفیف شود. از سوی دیگر برند‌های طرف قرارداد با ارائه تخفیف ورزشکاران بیشتری را به خود جذب می‌کردند. در ادامه برد‌های حوزه‌های مختلف از جمله مراکز تفریحی، خدماتی، باشگاه‌ها مراکز درمانی و غیره… به کارت‌ها اضافه شدند.

نوآوری‌ها (تبدیل ورزش به خدمت)

۱۴۰۰

هیچ چیز زیباتر از این این نیست که ورزشکاران یک جامعه برای حفظ محیط زیست و بهتر شدن جامعه خود تلاش کنند. تبدیل ورزش به خدمت یکی از مهم‌ترین دستاورد‌های مجموعه زیپ‌کیپ محسوب می‌شود که طی آن ورزش را تبدیل به خدمات‌های اجتماعی  مانند: درختکاری، جمع‌آوری زباله‌های شهری و کمک مناطق محروم تبدیل کردیم و چالش‌ها رویداد‌هایی تعریف کردیم تا افراد داوطب بتوانند به جز  ابراز حس مسولیت اجتماعی خود، در ورزش کردن کالری بیشتری بسوزانند و به محیط زیست و همنوعان خود کمک و شادی و نشاط رو به سرزمین خود هدیه کنند.